Strażnik brata: historia z pogranicza medycyny ad

Na stronie internetowej jego fundacji znajduje się obecnie sześciu doktorantów, którzy koncentrują się na opracowywaniu leków o wysokiej wydajności i przesiewali tysiące związków już zatwierdzonych do innych zastosowań przez Food and Drug Administration. Sztuką jest opracowanie testu, który wiarygodnie przewiduje, które leki mogą być korzystne w leczeniu ALS. Wśród pytań postawionych w tej książce jest to, czy firma może zebrać więcej pieniędzy na badania naukowe, jako organizacja nastawiona na zysk lub non-profit, czy osoba z zabójczą chorobą może udzielić prawdziwie świadomej zgody na udział w ryzykownych eksperymentach na ludziach, czy nienaukowcy mogą wybrać coś aby to zrobić, naukowcy w terenie nie wybierali i czy konwencjonalna nauka jest zbyt nieśmiała, przechodząc od laboratorium do chorych.
Czy możemy wyciągnąć naukę z tego doświadczenia. Nadzieja Stephena opiera się na niezwykłym postępie dokonanym w ciągu ostatniej dekady i przyspieszaniu na całym świecie. Większość funduszy pochodzi z National Institutes of Health; Prywatni darczyńcy wybierają spośród organizacji takich jak Stowarzyszenie Dystryktu Mięśniowego lub Stowarzyszenie ALS, sponsorzy rodzinni, tacy jak projekt ALS w Heywoods lub rodzina Estes lub szkoły medyczne. Wspieranie podstawowych badań nad ALS jest godne pochwały we wszystkich tych podejściach.
W międzyczasie obaj bracia Heywood pobrali się i mieli dzieci. Czytelnicy docenią ich fascynującą historię i na pewno dołączą do nich w nadziei, że podstawowe badania się opłacą. Wszyscy, którzy zajmują się opieką nad pacjentem i badaniami w ALS, wierzą, że tak, ale kiedy.
Lewis P. Rowland, MD
Columbia University Medical Center, Nowy Jork, NY 10032
[email protected] edu
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: diklofenak, bifidobacterium, anastrozol ]
[więcej w: hipermagnezemia, szkoła podstawowa w nawojowej, komórki dendrytyczne ]